Forum al canalelor #unbanMD & #Hotin
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Forum al canalelor #unbanMD & #Hotin

#unbanMD - Canal pentru ajutorul utilizatorilor mIRC || #Hotin - un canal distractiv și respectabil
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.

In jos 
+11
MuMuShiKa_}{
Renegat
Apelsin4ik
BoPoBKa
DonCatanius
MD-Boy
Pipetka
back2live
dEniSKa
Aristocrat
Administrator
15 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Administrator
Admin



masculin Numarul mesajelor : 20
Localizare : Republica Moldova - Chișinău
Data de inscriere : 02/03/2008

Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. Empty
MesajSubiect: Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.   Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. EmptyVin Mar 14, 2008 11:50 am

Pentru sexul masculin e ceva normal în marea majoritate a cazurilor să facă sex neavând sentimente de dragoste față de parteneră, deși predomină cazurile când partenerele sunt sexy și instinctul animalier/natural se trezește iar stăpânul cu ajutorul creierului în regim de urgență caută motive de a face cunoștință cu persoana dorită Smile se urmărește interesul sportiv. Există dorința să fie descrise aceste cazuri de doamne/domnișoare, cum are loc, în ce cazuri se admit raporturile sexuale cu persoane față de care nu sunt nimic sentimente, sau totuși trebuie câtu-și de puțin să fie plăcute vederii, cazurile în care pot obține un profit ceva sau o facilitate ... Cazurile scrise de Dvs. n-ar însemna că este vorba anume de Dvs. posibil cineva din cunoscute, dorim să înțelegem psihologia și dezvoltarea ideilor până la utilizarea lor în practică.
Sus In jos
https://respect.ace.st
Aristocrat

Aristocrat


masculin Numarul mesajelor : 10
Varsta : 43
Localizare : Republica Moldova - Chișinău
Stare de spirit : intodeauna caut bere :))
Data de inscriere : 08/03/2008

Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. Empty
MesajSubiect: Re: Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.   Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. EmptyVin Mar 14, 2008 12:55 pm

Sekas cheers cu profit fara,cu drogoste sau fara Sekas kit mai mult
Sus In jos
dEniSKa

dEniSKa


masculin Numarul mesajelor : 45
Varsta : 36
Localizare : ..In ZBoR..
Stare de spirit : Angel`s 4ever
Data de inscriere : 12/03/2008

Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. Empty
MesajSubiect: Re: Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.   Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. EmptyVin Mar 14, 2008 1:32 pm

Aristocrat a scris:
Sekas cheers cu profit fara,cu drogoste sau fara Sekas kit mai mult

sio mai trintito lol!
Sus In jos
http://angel-city.ucoz.org
back2live

back2live


masculin Numarul mesajelor : 84
Varsta : 39
Localizare : Republica Moldova - Chișinău
Stare de spirit : Stare de spirt
Data de inscriere : 11/03/2008

Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. Empty
MesajSubiect: Re: Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.   Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. EmptyVin Mar 14, 2008 2:48 pm

Administrator a scris:
Există dorința să fie descrise aceste cazuri de doamne/domnișoare, ...


hmm.. interesant.. .da este pe forum inregistrata makar o domnishoara ??

sekas din dragoste deja e ceva f rar... ca un delikates 4to-li.. akum toti o fac din profit.. cineva profita de moment ca sa faca sekas da cineva profita de secas ca sa-si kumpere o shuba noua sau mai shtiu io ce..
Sus In jos
dEniSKa

dEniSKa


masculin Numarul mesajelor : 45
Varsta : 36
Localizare : ..In ZBoR..
Stare de spirit : Angel`s 4ever
Data de inscriere : 12/03/2008

Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. Empty
MesajSubiect: Re: Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.   Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. EmptyVin Mar 14, 2008 10:55 pm

back2live a scris:
Administrator a scris:
Există dorința să fie descrise aceste cazuri de doamne/domnișoare, ...


hmm.. interesant.. .da este pe forum inregistrata makar o domnishoara ??

sekas din dragoste deja e ceva f rar... ca un delikates 4to-li.. akum toti o fac din profit.. cineva profita de moment ca sa faca sekas da cineva profita de secas ca sa-si kumpere o shuba noua sau mai shtiu io ce..

back2live
poate nu sunt yo asa batrin sa vorbesk de asta... dar totusi... unde sunt ideile, conceptiile, pe care poti sa zik ca si am creskut, drept ca nu suta la suta lol! .. dar totusi, unde e dragostea in ziua de az... pfff... asta e ppscc si rar... da sunt cazuri, dar foarte putine... eu personal am zis o data ca iubesk, adiq asa din suflet zis... si ce a ajuns... mai bine tak.. nu spun ca sunt dezamagit in dragoste... e super tot... dar sex... hmm... e foarte rar totusi ca cineva sa o faca din dragoste...

doar parerea mea !
Sus In jos
http://angel-city.ucoz.org
back2live

back2live


masculin Numarul mesajelor : 84
Varsta : 39
Localizare : Republica Moldova - Chișinău
Stare de spirit : Stare de spirt
Data de inscriere : 11/03/2008

Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. Empty
MesajSubiect: Re: Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.   Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. EmptyMar Mar 18, 2008 6:44 pm

dEniSKa a scris:


back2live
poate nu sunt yo asa batrin sa vorbesk de asta... dar totusi... unde sunt ideile, conceptiile, pe care poti sa zik ca si am creskut, drept ca nu suta la suta lol! .. dar totusi, unde e dragostea in ziua de az... pfff... asta e ppscc si rar... da sunt cazuri, dar foarte putine... eu personal am zis o data ca iubesk, adiq asa din suflet zis... si ce a ajuns... mai bine tak.. nu spun ca sunt dezamagit in dragoste... e super tot... dar sex... hmm... e foarte rar totusi ca cineva sa o faca din dragoste...

doar parerea mea !


Deniska, da io despre ce am scris mai sus? Smile

back2live a scris:
sekas din dragoste deja e ceva f rar... ca un delikates 4to-li..
Sus In jos
Aristocrat

Aristocrat


masculin Numarul mesajelor : 10
Varsta : 43
Localizare : Republica Moldova - Chișinău
Stare de spirit : intodeauna caut bere :))
Data de inscriere : 08/03/2008

Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. Empty
MesajSubiect: Re: Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.   Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. EmptyMier Mar 19, 2008 2:05 am

da sii asta sex Question Shocked Laughing
Sus In jos
Pipetka

Pipetka


feminin Numarul mesajelor : 28
Varsta : 37
Localizare : In cautare....
Stare de spirit : neutra
Data de inscriere : 20/03/2008

Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. Empty
MesajSubiect: Re: Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.   Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. EmptyJoi Mar 20, 2008 6:41 pm

Administrator a scris:
Există dorința să fie descrise aceste cazuri de doamne/domnișoare, cum are loc, în ce cazuri se admit raporturile sexuale cu persoane față de care nu sunt nimic sentimente, sau totuși trebuie câtu-și de puțin să fie plăcute vederii, cazurile în care pot obține un profit ceva sau o facilitate ...

hmmm nui neaparat sa existe sentimente nebune si iubire pina la moarte... e de ajuns o simpla atractie de moment si cam atit... nui mare diferentsa intre un baiat si o fata .. deci fara discriminari....
Sus In jos
MD-Boy

MD-Boy


masculin Numarul mesajelor : 4
Varsta : 36
Localizare : Romania, Tg-Jiu
Data de inscriere : 17/03/2008

Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. Empty
MesajSubiect: Re: Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.   Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. EmptyVin Mar 21, 2008 2:09 pm

Ne cunoastem din vedere si o facem de placere!
O partida de sex la intamplare/ spontana e mult mai frumoasa decat ce faci acasa cu prietena/sotia, atractia e mult mai mare si placerea e pe masura!
Sus In jos
DonCatanius
Forum manager
DonCatanius


masculin Numarul mesajelor : 21
Varsta : 35
Localizare : Chișinău
Joburi/Distractii : SpaceRangers2
Stare de spirit : Distrusă
Data de inscriere : 07/03/2008

Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. Empty
MesajSubiect: Re: Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.   Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. EmptyVin Mar 21, 2008 5:05 pm

Pipetka ce zici să facem cunoștințăWink lol!
Sus In jos
BoPoBKa

BoPoBKa


feminin Numarul mesajelor : 2
Varsta : 36
Localizare : MDA
Data de inscriere : 14/03/2008

Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. Empty
MesajSubiect: Re: Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.   Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. EmptyDum Mar 23, 2008 11:21 am

MD-Boy a scris:
Ne cunoastem din vedere si o facem de placere!
O partida de sex la intamplare/ spontana e mult mai frumoasa decat ce faci acasa cu prietena/sotia, atractia e mult mai mare si placerea e pe masura!

MD`ic, dar de ce deodata te limitezi ca acasa tre de facut cu prietena/sotia? Sunt atitea locuri....dupa cate tin minte eu, cu fantezia (in plan general) stai bine Razz
Sus In jos
Apelsin4ik

Apelsin4ik


masculin Numarul mesajelor : 21
Varsta : 35
Localizare : Chisinau
Joburi/Distractii : M.A.I
Stare de spirit : bolnav
Data de inscriere : 20/03/2008

Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. Empty
MesajSubiect: Re: Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.   Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. EmptyDum Mar 23, 2008 7:28 pm

Unde e posibil acolo si faci secs:) si atit.. Smile
Sus In jos
http://www.mirc-md.tk
dEniSKa

dEniSKa


masculin Numarul mesajelor : 45
Varsta : 36
Localizare : ..In ZBoR..
Stare de spirit : Angel`s 4ever
Data de inscriere : 12/03/2008

Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. Empty
MesajSubiect: Re: Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.   Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. EmptyDum Mar 23, 2008 10:51 pm

DonCatanius a scris:
Pipetka ce zici să facem cunoștință

lol!
Sus In jos
http://angel-city.ucoz.org
Renegat
Admin
Renegat


masculin Numarul mesajelor : 106
Varsta : 43
Localizare : Republica Moldova - Chișinău
Joburi/Distractii : Ma joc cu viața personală
Data de inscriere : 03/03/2008

Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. Empty
MesajSubiect: Re: Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.   Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. EmptyDum Mar 23, 2008 11:53 pm

Pipetka a scris:
hmmm nui neaparat sa existe sentimente nebune si iubire pina la moarte... e de ajuns o simpla atractie de moment si cam atit... nui mare diferentsa intre un baiat si o fata .. deci fara discriminari....

Susțin această părere Twisted Evil , dar ... ultimul timp tot mai rar întâlneam doamne/domnișoare cu vârsta de 25 ani (+ sau - 3 ani) care spre sfârșit n-ar trânti o prostie de tipul întrebărilor: ce facem în continuare sau cum procedăm... Oare n-ar fi mai corect de lăsat să decurgă viața în continare și dacă ar apărea o atracție sufletească, compatibilitatea caracterilor ..etc atunci și relație trece din simpli parteneri de sex la ceva mai serios?
De ce să încurcăm sexul din placere/sex din necesitate/interese sportive, cu o relație serioasă (cu posibil viitor - familie), Twisted Evil doar de dragul vorbelor că poți spune amicilor: eu mă întlinesc cu cineva? Idea
Sex regulat în general este un mod de viață sănătos lol! așa că foc la ghete. Ma face mult să râd vorbele - Minetul nu este motiv serios pentru a face cunoștință. afro
Sus In jos
http://www.respect.ace.st
Aristocrat

Aristocrat


masculin Numarul mesajelor : 10
Varsta : 43
Localizare : Republica Moldova - Chișinău
Stare de spirit : intodeauna caut bere :))
Data de inscriere : 08/03/2008

Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. Empty
MesajSubiect: Re: Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.   Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. EmptyLun Mar 24, 2008 6:13 pm

IuLicK a scris:
Aristocrat vrei sekas ? afro


da si te oferi sau oferi vreo fekitsa Laughing
Sus In jos
Pipetka

Pipetka


feminin Numarul mesajelor : 28
Varsta : 37
Localizare : In cautare....
Stare de spirit : neutra
Data de inscriere : 20/03/2008

Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. Empty
MesajSubiect: Re: Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.   Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. EmptyLun Mar 24, 2008 11:49 pm

Renegat
deja depinde de fiecare in parte si de logica acestor femei, eu una pot s fac diferenta intre ceea ce am nevoie si ceea ce paote sa imi ofere persoana cu care fac sex.. Poate la virsta d 25 sau mai mult deja lumea vede fiecare partida de sex ca p o viitoare casatorie sua relatie stabila.. eu hz nustiu.. insa pu mine stiu la sigur ce este si ce vreau cit si ce pot oferi.
Sus In jos
MuMuShiKa_}{




feminin Numarul mesajelor : 4
Varsta : 34
Localizare : Republica Moldova Chisinau
Data de inscriere : 25/03/2008

Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. Empty
MesajSubiect: Re: Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.   Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. EmptyVin Mar 28, 2008 6:30 pm

hmm sex.....teaks sa ne gindim ce putem spune aici......eu cred k nu e numaidecit sa fie sentimente ca sa faci sex......principalu sa te atraga persoana data...shi te simti bine cu ea.....sentimentele apar cu timpul:D.....vot tak Razz
Sus In jos
afrodyta

afrodyta


feminin Numarul mesajelor : 32
Varsta : 37
Localizare : Chisinau
Stare de spirit : Angel`s 4ever
Data de inscriere : 10/03/2008

Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. Empty
MesajSubiect: Re: Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.   Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. EmptySam Mar 29, 2008 1:23 pm

Unii oameni resping ideea unei relații sexuale fără dragoste. Alții, dimpotrivă, pot avea relații sexuale chiar dacă nu au un parte­ner stabil, fiind atrași doar de aspectul fizic, ținuta ves­timentară, felul de a se prezenta al partenerului. Sexul și dragostea nu sunt același lucruri, dar o relație profundă și stabilă implică și sex și dragoste. Neutral
Sus In jos
Leo_X

Leo_X


masculin Numarul mesajelor : 11
Varsta : 38
Localizare : Chisinau
Data de inscriere : 30/03/2008

Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. Empty
MesajSubiect: Re: Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.   Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. EmptyDum Mar 30, 2008 11:50 pm

am vrut doar să arunc o replică. să văd ce reacție va trezi. deci.

barbatii, pentru a avea o ocayie de sex cu domnisoara, sunt gast sa se indragosteasca.
domnisoarele, pentru un sentiment de dragoste, sunt gata sa faca sex.

be happy
Sus In jos
back2live

back2live


masculin Numarul mesajelor : 84
Varsta : 39
Localizare : Republica Moldova - Chișinău
Stare de spirit : Stare de spirt
Data de inscriere : 11/03/2008

Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. Empty
MesajSubiect: Re: Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.   Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. EmptyLun Mar 31, 2008 11:55 am

hmmm... Mumushika_}{ ia mai dezvolta oleaq ideea.... Smile
Sus In jos
dEniSKa

dEniSKa


masculin Numarul mesajelor : 45
Varsta : 36
Localizare : ..In ZBoR..
Stare de spirit : Angel`s 4ever
Data de inscriere : 12/03/2008

Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. Empty
MesajSubiect: Re: Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.   Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. EmptyLun Mar 31, 2008 1:25 pm

Hmmm SEX ce poti sa spui, cuvintul zice tot, si Mumushika_}{ drept a spus, trebuie doar sa te atraga... te-ai culcat cu cineva miine iti trece asta e SEX nu ?

Sa faci dragoste cu cineva asta deja e alta tema de discutie !
Sus In jos
http://angel-city.ucoz.org
Apelsin4ik

Apelsin4ik


masculin Numarul mesajelor : 21
Varsta : 35
Localizare : Chisinau
Joburi/Distractii : M.A.I
Stare de spirit : bolnav
Data de inscriere : 20/03/2008

Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. Empty
MesajSubiect: Re: Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.   Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. EmptyLun Mar 31, 2008 3:34 pm

Sex-u la general de vb el face cuplu mai strans daca vb merge de ralatii... dar in general cit genului femenin atit si masculin tre sa le fie pana in cot cu cine de sa te culci ... am invedere deacum dupa simpatie desigur Smile caci simte placerea cit esti tanar;)
Sus In jos
http://www.mirc-md.tk
Tocastorm




Numarul mesajelor : 23
Localizare : Grecia
Data de inscriere : 06/03/2008

Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. Empty
MesajSubiect: .   Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. EmptyMar Apr 01, 2008 6:26 am

batzai Sax rullz Very Happy:D:D nui dragoste in ziua de az Very Happy:D:D:D asa ca ne nado trea lea lea iaka eu cu Aristocrat fashim Sekas in fiecare zi ajei Aristocrat ? Smile))))))))))))
<Tocastorm> Aristocrat ce faci?
<Aristocrat> dra4esc
<Aristocrat> da tu?
<Tocastorm> tot dra4esc Very Happy:D:D:D

si iaka asa na Very Happy:D:D Sekas in fiecare zi Smile))))))))))))))
kstati shini da predlajenii din fetitze de un Sekas ? Very Happy:D:D
Sus In jos
Pipetka

Pipetka


feminin Numarul mesajelor : 28
Varsta : 37
Localizare : In cautare....
Stare de spirit : neutra
Data de inscriere : 20/03/2008

Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. Empty
MesajSubiect: Re: Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.   Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. EmptyMar Apr 01, 2008 4:29 pm

da pina la urma conteaza rezultatul final.. asa k deamu din ce motive si tot asa ne vajno...
Sus In jos
back2live

back2live


masculin Numarul mesajelor : 84
Varsta : 39
Localizare : Republica Moldova - Chișinău
Stare de spirit : Stare de spirt
Data de inscriere : 11/03/2008

Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. Empty
MesajSubiect: Re: Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.   Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin. EmptyMar Apr 01, 2008 7:20 pm

dEniSKa a scris:
Hmmm SEX ce poti sa spui, cuvintul zice tot, si Mumushika_}{ drept a spus, trebuie doar sa te atraga... te-ai culcat cu cineva miine iti trece asta e SEX nu ?

Sa faci dragoste cu cineva asta deja e alta tema de discutie !


sexul shi in afrika e sex.. a face sex asta atunci cand itsi moi klantsu in fantana... asa au definit acest act medicii.. shi lau numit sex.. prescurtare de la act sexual.. dar mai departe tu il numeshti cum doreshti.. sex, a face dragoste, a face hartza hartza, a muia ciocul, clantsul.. a gatui gansacul, a f.u.*.e, trah shi asha mai departe... insa pan la urma e acelash lucru...
Sus In jos
 
Sex fără sentimente, ne interesează mai mult părerea persoanelor de sex feminin.
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum al canalelor #unbanMD & #Hotin :: Dragoste&sex-
Mergi direct la: